Këngëtarja me prejardhje nga Ferizaji, Filloreta Kaçi apo e njohur te publiku si ‘Fifi” është duke u pëlqyer mjaft shumë nga publiku.

Këngët e saj ia dalin çdo herë të shndërrohen në hite. Duke pasë parasysh si këto dy të fundit “Zogo” dhe “Shqipe” dy superhite të krijuara nga e madhja Fifi, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja po ashtu ka kohë që përflitet për lidhjen e saj me Flori Mumajesin, edhe pse asnjëri prej tyre nuk e kanë pohuar as edhe njëherë edhe nëse faktet qëndronin ndryshe.

E gjersa këngëtarja shfaqet në top formë në Milano, surprizohet në mënyrën që çdo femër e adhuron.

Po kush vallë ia bëri? Mos vallë Flori, meqë personi që po i bën vidon nuk dihet!?./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË