Është njëra nga këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore, që me vite të tëra i ka rezistuar kohës, duke sjellur hite të mëdha.

Të gjitha këngët që ajo sjell shndërrohen në hite e kjo bërë të ketë numër të madh të fansave shkruan “Kosovarja”.

Ajo kujdeset që në çdo paraqitje të shfaq thjeshtësinë dhe kreativitetin, ku me anë të postimeve në rrjete sociale e bën të jetë më e afërt me fansat e saj.

Së fundmi, Vjollca ka shpërdarë një fotografi, në të cilën është shfaqur shumë e lumtur përkrahë vëllaut e motrës.

“Kënaqësi me vlla e motër”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e fotografisë./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË