Me zërin e saj të mrekullueshëm ka realizuar këngë të cilat vazhdojnë të dëgjohen e pëlqehen shumë.

Flora Gashi është në mesin e këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja herë pas here ndanë me publikun momente nga jeta private me familjen e saj.

E ndonëse po afron sezona ku këngëtarët janë më të zënë në koncerte e ahengje të ndryshme, duket sikur Flora po shfrytezon çdo ditë që të kalojë kohë me familjen.

Kjo, ngase ajo është shumë e kërkuar nga njerëzit për gëzimet e tyre familjare, dhe sigurisht që duhet të jetë shumë e ngarkuar.

Kështu, ditën me diell sot Flora e ka shfrytezuar për të kaluar me bashkëshortin e fëmijët e saj.

Në ambientet e natyrës ajo ndanë momente gëzmi me familjen, ku duket shumë të lumtur bashkë.

“Një ditë e bukur me familjen”, janë fjalët që ajo ka shkruar në Instagram./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË