Reperi i njohur kosovar Ledri Vula përveç që pëlqehet për këngët e tij, ai konsiderohet si mashkulli i ëndrrave për shumë femra, shkruan “Kosovarja”.

Ledri numëron shumë këngë e hite të bukura të cilat i kanë sjell mjaft suksese.

Ai po ashtu është përfolur edhe për lidhje të shumta me femra të estradës apo modele, edhe pse diçka ende nuk është konfirmuar nga goja e Ledrit.

Por sonte fotoja nga Ledri i bëri gjithë komentuesit kureshtar, në një dhomë hoteli i shtrirë në shtrat pyetja më e shpeshtë që iu drejtua ishte se kë e kishte në shtrat dhe kush ia bëri foton meqë edhe shtrati është në gjendje të ç’rregulluar.

Me gjasë, pikërisht femra që ishte me të në shtrat ia ka bërë këtë foto.

Jo rrallë herë kanë dalë të vërteta ato që janë paramenduar nga ndjekësit./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË