Aktorja e njohur Teuta Krasniqi ka kohë që ka dëshmuar profesionin e saj në skenën e teatrit, shkruan Kosovarja.

Ajo u bë e famshme me rolet e saj në serialet vendore kështu duke lënë gjurmë të pashlyeshme, sidomos me rolin e saj “Saranda” në serialin e famshëm “Kafeneja jonë”.

Ishte pikërisht roli i Sarandës që e bëri të dashur qysh atëherë të publiku, e më fama nuk iu ndal.

Përveç, jetës profesionale edhe jeta private e Teutës ngjall interesim, sidomos pas ndarjes nga këngëtari Blero dhe martesa e saj me Adonisin.

Nga martesa me këngëtari ka vajzën e quajtur Tara, kurse nga martesa e saj e dytë ka vajzën tjetër.

E sonte Teuta na tregon se sa të veçantë janë këta tre persona në jetën e saj.

Me një fjalë Adonisi dhe dy princeshat e vogla janë tri zemrat e saj./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË