Çifti Mehmeti po vazhdojnë të pëlqehen mjaft shumë nga publiku kosovar.

Është Albani fillimisht i cili u bë i njohur dhe i dashur për publikun, shkruan “Kosovarja”.

Këngët e tij dëgjohen dhe pëlqehen shumë nga publiku.

Madje, kohët e fundit është mjaft i angazhuar dhe i kërkuar në ahengje e mbrëmje të ndryshme muzikore.

Mirëpo, përveç jetës profesionale Albani është i martuar me Fjolla Svircën që po thuajse tani të gjithë e njohim.

Që nga martesa e saj me Albanin, ajo rrëmbeu simpatinë e publikut kështu duke paraprirë në listën e nuseve më të bukura të estradës.

Fjolla veçohet për sharmin e saj.

Ajo po ashtu ka një nur të veçantë të bukurisë që përditë veç po i shtohet.

Asgjë më shumë se kjo video e saj nuk e dëshmon? / Kosovarja/.

Fjolla Svirca

Publiée par Albania Viral sur Mercredi 24 avril 2019

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË