Naser Rafuna është aktori i njohur kosovar, i cili me rolet e tij në serialet vendore është bërë figura më e pëlqyer e publikut, shkruan Kosovarja.

Fillimisht simpatinë filloi ta rrëmbejë në serialin “Tre gjermanët e trashë”, pastaj vazhdoi me rolin e “Meles” te “Kafeneja jonë”, e krejt tash bëri që të pëlqehet edhe nga fëmijët me rolin e tij “Xhek Setra” në top serialin më të shikuar kohët e fundit “Çka ka shpia”.

Jo vetëm për publikun, por edhe për shoqërinë e tij po del të jetë një person i veçantë.

Ashtu sikur nuk harrohen rolet dhe batutat e tij, ashtu për shokun e tij nuk po harrohet shoqëria e tij.

Është pikërisht një mik i tij i cili i ka bërë disa dhurata nga Amerika, Xhekut.

E kjo ka shtyrë që ta falënderojë me pak fjalë, por të sinqerta mikun e tij,

Natyrisht, që miqësinë e vërtetë as distanca nuk arrin ta largojë. /Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË