Rita Ora ka treguar se po ndjenë mall për një vend të Evropës.

Rita Ora para pak ditësh përfundoi turneun e koncerteve në Azi dhe është rikthyer në Londë.

Ajo ka publikuar disa imazhe në InstaStory, e një prej tyre ishte nga një koncert që e ka mbajtur në Itali.

“Më mungon Itali”, ka shkruar ajo mbi jë prej fotove, ku u shfaq me flamurin e këtij shteti në duar.

Për ndryshe, “Ritual” titullohet projekti i fundit muzikor nga Rita Ora, në bashkëpunim me Tieston dhe Jonas Blue. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË