Shkumbin Kryeziu është baba i katër fëmijëve, tre djemve dhe një vajze. Ai, duket të jetë baba i lumtur e krenar, shkruan “Kosovarja”.

Shkumbinin shpesh e shohim nën shoqërinë e djemve, që me sa duket i ka edhe si shok. Ai, nuk ngurron që në rrjete sociale të shpreh dashurinë për fëmijët.

Çifti Shkumbin Kryeziu e Mimoza Mustafa, janë prindër edhe të një vajze, bukuroshes Rozafë, që përditë e më shumë po tërheq vëmendjen e njerëzve.

Rozafa është bërë shumë e bukur dhe në fotot që shprendan në rrjete sociale duket mjaftë sensuale, shkruan “Kosovarja”.

Epo, dardha pikë nën dardhë!

Përndryshe, komentet për Rozafen janë përgjithësisht pozitive.

MUND TË JU PËLQEJNË