Kurioziteti i publikut shtohet dita-ditës për të. Secili detaj merr vëmendje, duke bërë që të jetë ndër më të komentuarat. Reja e Shyhrete Behlulit u bë e famshme si nuse e kësaj familje por edhe si këngëtare e femër e bukur, shkruan “Kosovarja”.

Learta i kushton kujdes të posaqëm pamjes, si grimit, flokëve e poashtu edhe veshjes. Andaj edhe është çdoherë në qendër të vëmendjes.

Ndonëse shumicën e herave duket bukur, elegante e me plotë stil, ndodhë që ndonjëherë mos t’ia qëlloj.

Në fotografinë e fundit teksa ka dalur me shoqe, Learta ka vënë në sy një palë syze që duken jo shumë të përshtatshme për të, detaj ky që ka marrë vëmendje. Megjithatë, bukuria e saj është e pranishmë çdoherë dhe nuk ia zbehë lehtë një ‘lëshim’ i vogël./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË