Rinor Bunjaku, 17 vjeçari nga Gjilani, është gjetur dje pa shenja jete në binarët e trenit në Oberglatt të Cyrihut.

Familja Bunjaku që jetonte prej vitesh në Rümlangu të Cyrihut, bëri të ditur se trupi i të riut do të varroset të premten në po këtë qytet.

Babai i Rinorit ka njoftuar se më 3 maj nga ora 13:00 do të bëhet ceremonia e varrimit, duke publikuar në rrjete sociale adresën e saktë.

Ai po ashtu i ka shkruar disa vargje të birit, të cilat i ka publikuar nëpër rrjete sociale.

Ndërsa, ende ka informata dhe detaje se si ndodhi rasti.

MUND TË JU PËLQEJNË