Ish “Miss Kosova”, Drenusha Latifi, është zhdukur plotësisht nga skena.

Nuk po e shohim më asgjëkundi, shkruan “Kosovarja”.

Një kohë ajo ishte shumë e pranishme në botën e modës, e gjithashtu nisi të merrej edhe me muzikë.

Drenusha, gjatë kohës që u bë këngëtare, realizoj disa këngë e videoklip, ku dukej mjaftë mirë dhe nga të cilat përfitonte mjaftë vëmendje, shkruan “Kosovarja”.

Sot, “Ish miss Kosova”, jeton larg vendlindjes përkrah bashkëshortit të pashëm dhe dy fëmijëve të saj.

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË