Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për shkak të veshjeve të kushtueshme.

Së fundmi u zbulua se fotoja ku Sara përveç se u komentua për look-un u komentua edhe për priunin poshtë këmbëve, një detaj që u kthye në gallatë në rrjet.

Ajo shfaqet e veshur me një jumpsuit me të cilin duket mjaft bukur. Por një faqe në Instagram ka zbuluar se sa ka kushtuar veshja e Sarës.

Veshja e saj është e House of CB dhe ka kushtuar plot 222 Euro.

MUND TË JU PËLQEJNË