Tendenca për tu dukur bukur dhe unike po bën që këngëtaret tona të estradës të provojnë mënyra dhe ide të ndryshme në pamje.

E kur është fjala për festa të rëndësishme dhe ahengje me rëndësi nuk mungojnë as veshjet më të quditshme nga shumë artistë, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë se jemi afër festave të fundvitit në Instagram po qarkullojnë foto e video të ndryshme nga gjirimet për emisionet artisitike.

Me fustane të mrekullueshëm e me elegancë po shafqen shumë nga femrat e shoubizit. Ndër to është edhe këngëtarja Vjollca Haxhiu, e cila vjen me një fustan unik që nuk e kemi rastisur më parë.

Ajo duket mrekullueshëm në fustanin ‘orange’ , i cili është cilësuar i ‘çuditshëm’ për shkak të mëngëve të fryera./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË