Irina Shayk njihet si ish e dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo.

Pas ndarjes nga ai ajo u lidh me Bradley Cooper, me të cilin po ashtu i dha fund lidhjes.

Ka kaluar vetëm një muaj nga ndarja me Bradley Cooper, por mesa duket Irina Shayk ka lënë gjithçka pas dhe është parë nën shoqërinë e një mashkulli tjetër, në New York.

Modelja 33 vjeçare dukej në formë mjaft të mirë, e veshur sportive dhe në fotot e shkrepura duket tepër e lumtur.

Personi në fjalë është Alec Maxwell, por nuk është ende e sigurt nëse ka një lidhje mes tyre!

MUND TË JU PËLQEJNË