Vala

Këngëtarja e mirënjohur është e pëlqyer prej shumë e shumë vitesh dhe ka njohur fansa të vërtet, besnik dhe që e kanë ndjekur më çdo hap, shkruan “Kosovarja”.

“Xixëllonja” e të gjitha kohërave, këngëtarja me shumë epitete admiruese, është aktive dhe shumë e pranishme në skenë edhe sot e kësaj dite.

Por, askush më shumë se Edomndi nuk mund ta dojë e simpatizoj më shumë Gilin, këngëtaren e hiteve të mëdha, shkruan “Kosovarja”.

Edmondi bashkë me familjen jeton në Maqedoni, e kur është mundësia për ta parë Gilin, kilometrat për nuk kanë rëndësi./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË