Reperi merr komplimente në mesazhe private.

Gashi momentalisht është prej emrave më të pëlqyer në muzikë dhe jo vetëm në trojet shqiptare por edhe në kufijtë ndërkombëtar.

Dashuria e publikut për këngëtarin me prejardhje kosovare që para pak ditësh ndryshoi emrin vërehet edhe në postimin e fundit të bërë nga Larry.

Autori i hitit ‘Creep On Me’ ka ndarë në Instastory një mesazhet të cilat i mori nga një femër e cila e cilëson njëfarë mënyre Gashin si reperin më të ‘bardhë’ më të bukur. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË