Yllka Kuqi dhe bashkëshorti i saj kanë vendosur që të pushojnë disa ditë.

Këngëtarja Yllka Kuqi dhe bashkëshorti i saj Astriti e kanë zgjedhur Budapestin për t’i kaluar disa ditë pushim.

Në fotot e postuara çifti duken të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe kjo dëshmons e janë duke kaluar pushime të këndshme.

Yllka kohëve të fundit ka qenë aktive nëpër mbrëmje të ndryshme muzikore andaj një udhëtim i tillë ka qenë i nevojshëm./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË