Adhuruesit e serialve turke, gjatë do ta mbajnë mend Savashin, që luajti personazhin kryesor te telenovela, Dashuri dhe Ndëshkim.

Ai me bukurin dhe talentin e tij, arriti që për një kohë të shkurtë të marrë zemrën e shumë fansave, përcjell orainfo.

Aktori turk, Murat Yıldırım ka bërë shumë ndryshime në jetën personale të tij. Ai është martuar me bukuroshen , Iman Elbani Yildirim.

Ai së fundmi e ka dërguar të dashurën tij në deti, ja si e dërgon atë me shpejtësi në fund të oqeanit.

MUND TË JU PËLQEJNË