Marina Vjollca ka ndarë disa momente me ndjekësit e saj nga pushimet.

Marina Vjollca ka vendosur që pushimet e saj t’i fillojë në kryeqytetin e Anglisë, ajo ka publikuar disa imazhe nga ky vend.

Moderatorja nga Shqipëria shfaqet shumë elegante me veshjen e saj në fotografitë e publikuara së fundmi nga rrugët e Londrës.

Pamja e saj po merr shumë komente pozitive dhe pëlqime në Instagram nga ndjekësit e saj që nuk janë një numër i vogël, bukuroshja shqiptare numëron mbi një milion ndjekës në këtë rrjet social.

MUND TË JU PËLQEJNË