Sa herë bëhet fjalë për stilin dhe modën nuk mund të mos përmendet edhe Egzona Muqiqi.

Ajo vazhdon të konsiderohet nga ato vajzat që nga asgjëja përbën stil, dhe gjen kombinimin e veshjeve nga më të ndryshmet, shkruan Kosovarja.

Sa herë që vesh diçka merr vëmendje dhe bën përshtypje, për kreativitetin dhe idetë e saj që bën çdo herë.

Paraqitjet e saj gjithmonë janë për lakmi, dhe shpesh bëhet model i shumë femrave shqiptare.

E po ta shihnin në paraqitjen e saj të fundit se sa bukur po i rri ky fustan i bardhë, do ti bënte të gjitha xheloze për bukurinë dhe madhështinë e saj. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË