Është mjaft e zonja.

Vjollca Haxhiu është një këngëtare shumë e pëlqyer kosovare.

Këngët e saj nuk mungojnë në pothuajse asnjë festë familjare.

Vjollca po e shijon suksesin e këngës së saj të re dhe gjatë kësaj kohe nuk po mungon as në rrjete sociale.

Ajo është prezente në shumë dasma këtë sezon dhe në secilën po duket më bukur se kurrë.

Së fundi ajo ka publikuar një video ku shfaqet në një fustan të gjatë e që po i rri kaq bukur./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË