Këngëtarja 33-vjeçare ka gjetur gjithmonë përkrahjen dhe pëlqimin e publikut me muzikën që ka realizuar për vite.

Vesa Luma është ndër femrat më pozitive dhe të këndshme të estradës , shkruan “Kosovarja”.

Ajo është shumë aktive në rrejtet sociale ku i servon publikut gjithmonë imazhe dhe video nga jeta e përditshme me bashkëshortin dhe djalin.

Ajo dallohet për stilin dhe sharmin e saj që e paraqet secilën herë. Kurse së fundi vjen më elegante se asnjëherë.

Me një fustan të zi, të shkurtër, ajo duket perfekt. Komplimente e komente të shumta mori nga ndjekësit që e përcjellin vazhdimisht.

Ndryshe, “S’paska qenë e shkrume” titullohet kënga e fundit nga Vesa Luma, të cilën e solli në duet me Denik Prizrenin./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË