Arjola Demiri ka pozuar krah djalit të saj.

Arjola Demiri është një prej aktoreve më të dashura për publikun.

Ajo me rolet e saj ka bërë për vete shumë fansa, e edhe i ka afruar akoma më shumë ata kur ka folur ‘pa dorëza’ edhe për jetën e saj private.

Arjola është nënë dhe me djalin e saj duket tejet e kompletuar kur e ka në krah. Në foton e fundit të postuar dyshja duken shumë të lumtur.

Lidhur me jetën e saj private dhe divorcin, ka folur vetë Arjola më parë gjatë një interviste të dhënë për ‘Mirage’ të cilën ua sjellim në vazhdim.

MUND TË JU PËLQEJNË