Kylie Jenner mori vëmendjen e publikut me pozat seksi në brigjet e Malibu-s, nga ku publikoj një galeri fotosh të nxehta.

Kylie shfaqi trupin e saj të përsosur, duke u ‘përthyer’ për të pozuar me rroba banjo duke zbuluar anët më të mira të trupit të saj.

Ajo nuk zhgënjeu as kësaj radhe, vlenë të shikohen fotot dhe gjithçka duket perfekte. /IndeksOnline

MUND TË JU PËLQEJNË