Kylie Jenner festoj ditëlindjen e 22-të me një udhëtim luksoz në Itali.

Bashkë me të për të festuar ishin familja e saj, i dashuri dhe miqtë të afërt të miliarderes më të re në botë.

Ylli televiziv ka publikuar imazhe të shumta nga ky udhëtim, së fundi ajo u shfaq përkrah mikeshës së saj më të afërt, Stassie.

Të dyja bukuroshet dukeshin seksi në veshje të shkurtë dhe me shumë stil teksa qëndron ulur duke shijuar një gotë verë.

Kujtojmë që Kylie edhe pse e re në moshë vitin e kaluar u bë nënë për herë të parë, në këtë udhëtim me të ishte edhe vogëlushja e saj, Stormi.

MUND TË JU PËLQEJNË