Kylie Jenner është shfaqur provokuese duke ngritur këmbët sipër.

Kylie Jenner ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, të cilat i shkëputi nga fotosesioni i ri.

Modelja shfaqet atraktive e veshur në të zeza, ndërsa ka provokuar duke ngritur këmbët lart.

Natyrisht se në fotografinë e fundit, Kylie kishte në fokus këmbët joshëse, ndërsa pranoi shumë komente nga ana e ndjekësve.

Për ndryshe, Kylie Jenner është në lidhje dashurie me Travis Scott dhe bashkë kanë një vajzë, Stormin. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË