Kylie Jenner është vazhdimisht në qendër të vëmendjes dhe secila paraqitje publike bëhet lajm në mediat rozë.

Ylli televiziv është një femër ‘bombastike’ dhe linjat e saj rrëmbejnë përher vëmendjen.

Duke qenë se ajo gjatë gjithë kohës ekspozon format e saj, këtë herë ka befasuar me pamjen e saj.

E veshur me shumë stil, duke mos zbuluar asgjë nga trupi i saj seksi, 22 vjeçarja përsëri dukej joshëse dhe atraktive.

Nëna e një vajze dukej në super-formë derisa promovoj atletet e reja të Adidas.

MUND TË JU PËLQEJNË