Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami sot festojnë përvjetorin e tyre të martesës.

Moderatori Labinot Gashi dhe bashkëshortja e tij, Qëndresa Bajrami, sot kanë një arsye më shumë për të festuar.

Kjo për faktin se çifti festojnë përvjetorin e martesës dhe kjo datë tashmë për ta ka rëndësi akoma më të veçantë pasi tani festojnë së bashku me vajzën e tyre Rroan.

“Zemer sot ne festojm edhe pervjetorin e marteses sone. Kete vit pervjetorin e kemi edhe me tbukur me Rroan tone. E perzgjodha kete foto qe simbolizon dhuraten me t’çmuar qe m’ke fal tash e 9 muaj.
Ju dua pa fund.”, ka shkruar Labi pranë fotografisë ku shihet me gruan dhe vajzën./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË