Ajo njihet si shkaku i ndarjes së Bradley Cooper dhe Irina Shayk.

Lady Gaga muajt e fundit ishte akuzuar nga publiku se ajo është arsyeja kryesore se pse Irina Shayk dhe Bradley Cooper kanë ndarë rrugët, shkruan People, transmeton lajmi.net.

Tani artistja ka shpërthyer ‘bombën’ e radhës, gjatë një performance para mijëra shikuesve në Las Vegas ajo është puthur me këngëtarin Brian Newman i cili ka vite që është në lidhje bashkëshortore.

Ky veprim i këngëtares kontraverse ka nxitur reagim të menjëhershëm tek publiku, të cilët thojnë se Lady është ajo që fillon çdo herë rrëmujën.

MUND TË JU PËLQEJNË