Tashmë është emër i njohur dhe mjaft i përfolur.

Learta Jakupi barazohet me fytyrat e estradës, ku pothuajse çdo ditë qëndron në krye të faqes rozë, shkruan “Kosovarja”.

Cilësohet si një femër me stil dhe elegancë të veçantë andaj edhe ka arritur këtu ku është.

Për ndjekësit e saj Learta publikon imazhe nga më të ndryshmet, shpesh herë edhe nga ato që nuk priten.

Sot, ajo në insta story ka hedhur një imazh mjaft befasues me flokë të lagura.

Sigurisht, me këto veprime ajo cilësohet si një nuse pa komplekse dhe nuk e ka problem të shfaqet edhe pa grimë dhe e pa rregulluar. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË