Të gjithë, në një moment në jetën e tyre, përjetojnë probleme të lëkurës.
Ndoshta keni lëkurë shumë të ndjeshme, jeni të brengosur për rrudhat, ose ndoshta keni puçrra që thjesht nuk largohen, transmeton lajmi.net.

Por, a keni provuar gjithçka që ka në treg vetëm për t’u zhgënjyer? Për fat të mirë për ju, ekziston një ilaç e prirur për fytyrë dhe lëkurë të ndjeshme.

Kur bëhet fjala për vaj kokosi, të gjithë e dinë se kjo është një alternativë e shëndetshme që zakonisht përdoret në kuzhinë.

Studime të panumërta kanë treguar se pronat antibakteriale dhe antifungale të vajit të kokosit e bëjnë atë një produkt të shkëlqyer për lëkurën.

MUND TË JU PËLQEJNË