Vala

Këngëtarja Safete Mustafa, është ndër emrat që ka arritur të bëjë edhe bujë mediatike, kjo për shkak të zhvillimeve në jetën e saj personale, shkruan “Kosovarja”.

Dihet se nëpër çfarë ka kaluar këngëtarja, e cila tashmë ka hapur një faqe të re në librin e jetës dhe rrezaton lumturi.

Safetja, është nënë e dy vajzave, që tashmë janë rritur.

Ato jetojnë me të ëmën dje bashkëshortin e saj. Raportet thuhet të jenë mjaftë pozitive, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë foto si portret familjar, të gjithë duken bukur, e vajza e madhe e Safetes ka pozuar si e lazdruar.

Foto është realizuar në Gjermani. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË