Dihet që reja e këngëtares Shyhrete Behluli është adaptuar shumë mirë në familjen e burrit, pasi ka një afërsi të dukshme me secilin anëtar të familjes, shkruan “Kosovarja”.

Learta, duket sikur të ishte vajza e këngëtares Shyhrete Behluli. Ato ngjajnë dhe shkojnë shumë mirë mes vete.

Ndërkohë, marrëdhënie të mirë nusja e shtëpisë ka edhe me kunatat, nën shoqërinë e të cilave shihet shpesh, shkruan “Kosovarja”.

E, po kaq mirë Learta shkon edhe me kunatin, Lumin, që është fëmiju më i vogël i këngëtares Shyhrete Behluli.

Learta e Lumi shihen në këtë foto së bashku dhe duken bukur që të dy.

A po? /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË