Emri i saj nuk kalon ditë pa u përmendur në mediat rozë.

Learta Jakupi, e njohur si reja e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit renditet si ndër emrat më aktiv në showbizin kosovar, shkruan “Kosovarja”.

Më së shumti ajo që shkruhet për të është pamja fizike e saj, duke u paraqitur gjithmonë e mrekullueshme.

Learta është e zonja në shumë aspekte, e po ashtu edhe në punët e shtëpisë.

Sot në insta storyn e saj reja e Shyhretes ka publikuar pamje teksa e gatuan një ëmbëlsirë.

E bukur dhe me mjaft kujdes në kuzhinë paraqitet Learta kësaj here. /Kosovajra/

MUND TË JU PËLQEJNË