Njihen si ndër nuset më të bukura në showbizin kosovar.

Learta e Egzona kanë fituar emër që nga maretesa me djemt e këngëtareve të njohura, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për paraqitjet e tyre, kësaj here ato shfaqen së bashku në sheshin e Prishtinës.

Me një veshje të thjeshtë, në mbrëmjen e sotmë Learta dhe Egzona kanë ndarë disa momente për ndjekësit e tyre.

Ndryshe, me këto veprime ato dëshmojnë që kanë raporte të mira njëra me tjetrën. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË