Learta në shumë raste e dëshmon që raportet më të mira i ka me kunatën e vogël, Engjin.

Duke qenë nusja e vetme në familjen e Shyhrete Behlulit, ajo në çdo veprim e dëshmon që është e zonja në të gjitha aspektet, shkruan “Kosovarja”.

Të dy kunatat janë pa komplekse dhe shpeshherë ndajnë momente të ndryshme me ndjekësit e tyre.

Së fundmi, ato postuan një imazh interesant duke darkuar në veturë.

Sigurisht, uria e madhe i bëri të padurueshme dy fytyrat e showbizit. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË