Çifti Learta Jakupi dhe Kushtrim Salihu, përbëjnë një nga çiftet më të përfolura të shoubizit vendor, shkruan “Kosovarja”.

Marrëdhënia e tyre duket se shkon vaj dhe se ata janë shumë të lumtur pranë njëri tjetrit.

Ky, së paku është refleksioni që japin ata. Shfaqen përherë të buzëqeshur dhe tejet të afërt, shkruan “Kosovarja”.

Çifti, sot e kanë dërguar të birin në kopsht zoologjik. Kjo, po që ishte ditë speciale për Matinin.

MUND TË JU PËLQEJNË