Learta vetëm po bëhet më e famshme në mediat rozë.

Ajo që nga martesa me djalin e këngëtares së njohur është një emër që vazhdon të jetë vazhdimisht aktive në faqen rozë, shkruan “Kosovarja”.

Një nuse e dashur dhe mjaft e zonja, këtë e dëshmon shumë herë Learta me aktivitetet e saj në rrjete sociale.

Duke qenë e përkushtuar mjaft mirë për familjen e burrit, këtë më së miri e tregojnë imazhet e saj të një pasnjëshme.

Edhe sot, ajo publikoi një foto të ëmbël të Shyhretes, teksa e shikon në një emission televiziv.

Vlerësojeni edhe ju veprimin e saj. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË