Learta Jakupi është solistja operistike që muaj më parë mbajti koncertin e radhes solistik, ku edhe një herë e dëshmoj talentin në muzikën klasike, shkruan “Kosovarja”.

Learta, e njohur edhe si reja e këngëtares Shyhrete Behluli, pak kohë më parë u aktualizua edhe për shkak të interpretimit të “Bareshes” së Nexhmije Pagarushes.

Jakupi, këndon, bënë biznes dhe i pëlqen të shëtisë, madje kur udhëton e shëtit me të ëmën, duket se kënaqet vërtet.

Ajo, ka prezantuar disa foto përkrah mamasë, ku kjo e fundit shfaqet me shumë stil, shkruan “Kosovarja”.

MUND TË JU PËLQEJNË