Learta Jakupi, e njohur më mirë si reja e Shyhretes, edhe më tej mbetet aktive në rrjete sociale.

Learta, poston gjëra të ndryshme në faqen e saj në Instagram. Kryesojnë postimet me të birin, por edhe foto të ndryshme të saj dhe aktiviteteve ditore që ka.

Edhe Learta, si shumë qyetarë të tjerë, po e shijon këtë dhjetor. Prag festa, e ka rrëmbyer edhe renë e Shyhretes.

Learta, bashkë me Kushtrimin dhe të birin, kanë dalë në sheshet e kryeqytetit dhe siç duket nga fotot e kanë shijuar në maksimum atmosferen që po mbretëron në Prishtinë, shkruan “Kosovarja”.

MUND TË JU PËLQEJNË