Nusja më e përfolur në estradën shqiptare po vazhdon të jetë emër mjaft i njohur në mediat rozë.

Fal punës dhe angazhimeve të shumta, Learta po vazhdon të jetë mjaft aktive në biznesin që e udhëheqë.

Përpos punës, ajo është mjaft e përkushtuar edhe në familje.

Çdo aktivitet të saj më së miri e shohim në Instagramin e saj, e cila poston kohë pas kohe imazhe të ndryshme.

Me foton e fundit Learta doli jashtë vetës, gjoksi i saj merr vëmendjen e cila asnjëherë tjetër nuk e ka ekspozuar asnjëherë kaq shumë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË