Learta Jakupi po vazhdon të qëndroj në krye të mediave rozë.

Janë vet lëvizjet e saj që nuk kalojnë pa u bërë lajm, shkruan “Kosovarja”.

E veçantë, dhe një femër me të gjitha tiparet andaj edhe dallohet si nusja më e mirë ne estradën tonë.

Ajo është e njohur për jetën lukzose që bën, duke kaluar ditë në vende të ndryshme jashtë Kosoves.

Këtë javë ajo po qëndron në Gjermani së bashku me nënën e saj dhe djalin Matinin.

Një ndjesi dhe momente mjaft të mira të kalosh në vende të ndryshme me personat e rëndësishëm. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË