Learta po vazhdon të jetë në top formë, duke u dalluar si nuset më të mira në shoëbizin kosovar.

Ajo në çdo paraqitje që publikon menjëherë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Learta me veprimet e saj të njëpasnjëshme po qëndron në krye të faqes rozë, duke u shkruar gjithmonë për stilin e veçantë që ka.

Po ashtu, ajo cilësohet edhe si një nuse e dalluar duke u shfaqur shpesh me veshje tradicionale.

Në fotografinë e fundit Learta pozon me një fustan solemn dhe flokë të drejta.

Se sa bukur duket e dëshmon kjo pamje e saj. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË