Pasi u bë me rejë, familja e këngëtares Shyhrete Behlulit vazhdimisht ishte pjesë e mediave rozë.

Është nusja e tyre Learta e cila tërheq vëmendjen me postimet e saj të shumta në rrejtet sociale, shkruan “Kosovarja”.

Prej martesës e pasi u bë edhe nënë Learta vazhdimisht u lavdërua për raportin që ka me familjen e burrit, si me vjehrritë, kunatat e kunatin.

Shumë shpesh dalin bashkë, argëtohen e shetisin duke shkrepur edhe imazhe për ndjekësit në rrjetet sociale.

Së fundi Learta është kthyer në kohë duke kujtuar një moment me kunatat nga viti 2015.

Ajo shihet ulur në pushimoret e qytetit bashkë me Gresën e Njomzën. Vëmendje marrin qeset e shumta nga shopingu i ‘çmendur’, të cilat kanë zënë një pjesë të sheshit.

Dhe jo çfardo shopingu, ato kanë blerë gjëra firmato, të shtrenjta dhe me vlerë. Shikojini/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË