Emri i saj është i pranishëm çdo ditë në mediat rozë.

Learta Jakupi është femra e cila për një kohë të shkurtër ka arritur që të jetë shume e njohur në shoëbiz, shkruan “Kosovarja”.

Tani janë aktivitet e saj të njëpasnjëshme që ajo po ju qëndron gjithmone afër personave që e ndjekin në rrjete sociale.

Duke mos qenë e kompelksuar, reja e Shyhretës ndan shumë momente nga jeta private.

Në fotografinë e fundit ajo merr një pozë në veturë, e rregulluar mjaft bukur dhe me një fustan të shkurtër.

Si rrallë herë, edhe Learta nganjëherë po del provokuese në publik.

Shikojeni edhe ju këtë foto të saj. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË