Sopranoja Learta Jakupi e njohur për publikun edhe si nusja e këngëtares Shyhrete Behluli, po bën përgatitjet e fundit për ditëlindjen e të birit Matinit, i cili nesër do mbush 2 vjet.

Ajo gjithnjë është aktive në Instagram, ku ka krijuar një platformë më mbi 170 mijë ndjekës.

E kësaj here përveç përgatitjeve të festës nesër, ajo do të ketë në dorë edhe një aksesor tejet luksoz, të cilën sopranoja e ndau me ndjekësit në Instagram duke shkruar – “Faleminderit zemër.”

Bëhet fjalë për një unazë të artë 18 karat të modelit PANTHÈRE DE CARTIER me gurë Onyx dhe Tvasorite, dhuratë të cilën ja bëri bashkëshorti.

MUND TË JU PËLQEJNË