Kush tjetër pos resë së Shyhretes po vazhdon të prijë në listën si nusja me e bukur dhe e dashur për publikun.

Learta Jakupi që kur u martua me Kushtrimin po cilësohet si personazhi më ndjekur e i përfolur ndër vite, shkruan “Kosovarja”.

Mendohej se me kalimin e kohës ky reputacion do të zbehej , por ja që edhe pas dasmës Learta përdori mënyrën më të mirë të mundshëm për ti mbajtur pranë vetes publikun.

E bukuria që posedon bëri që ajo ta mbajë me vite radhazi titullin “nusja më e bukur’ e estradës.

Që kur u bë e famshme të gjithë e njohin si një biondinë joshëse e çdo herë elegante.

Por, sot siç duket ka rifreskuar pamjen e saj, duke bërë flokët akoma më të bardh të cilat po i kanë mjaft hije./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË