Të bukura dhe me plotë stilë, është kjo Learta Jakupi së bashku me nënën e saj.

Reja e Shyhretës vazhdimisht po qëndron në krye të faqes rozë, shkruan “Kosovarja”.

Aktivitetet e saj të ndryshme nuk i ndal në Instagram, e që gjithmonë shfaqet më një stil të veçantë.

Kësaj here Learta është shfaqur me nënën e saj, të dya paraqiten si zonja të rënda e ku shihen që janë kombinuar që të veshin fustana me ngjyrë të zezë.

Nëna e Leartës edhe përkundër moshës që ka, ajo edhe ngjyrën e flokëve të njejtë si me vajzën e saj.

Përndryshe, Drita gjithmonë paraqitet e veçantë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË