Learta Jakupi është nusja e estradës e cila po vazhdon të komentohet shumë për pamjen, por edhe për përkujdesjen estetike që ka ndaj vetës.

Gjithmonë, kudo që ajo merr pjesë, pothuajse nuk kalon ditë pa u përmendur në shtypin rozë, shkruan “Kosovarja”.

E, këtë elegamcë pa dyshim që e posedojnë familjarisht.

Mjafton që t’i kthesh syt prapa, shumë lehtë mund të kuptohet që kjo bukuri është trashëguar brez pas brezi.

Së fundmi në një dasëm, Learta së bashku me nënën dhe gjyshen kanë shkrepur një fotografi të veçantë e që po duken të lumtura me një buzëqeshje.

Të tri gjeneratat duken të lumtura dhe të buzëqeshura. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË